Návrh a realizace interiérůRealizujeme rekonstrukce bytových jednotek a komerčních prostor na klíč.
Tyto rekonstrukce provádíme včetně kompletní přípravy výkresové a technické dokumentace pro vyřízení stavebního povolení až po komplexní dodávku interiérových prací a služeb včetně zařízení.

Interiérové práce řešíme komplexně od zednických prací, jako přestavby příček (jak zděných tak i panelových), výstavby nových, přes práce se sádrokartónem až po obkladačské práce včetně finálních úprav malováním.
Taktéž provádíme elektro a vodoinstalační práce, jejichž součástí je kompletní dodávka sanitárního zařízení. Do již stavebně upravených interiérů dodáváme a pokládáme podlahové krytiny - laminátové i dřevěné plovoucí podlahy, PVC nebo koberec. Pro ordinace dodáváme antistatické PVC krytiny.

Zajišťujeme dodávku a montáž interiérových dveří a zárubní. Do méně prostorných místností pak skládací dveře fy Marley, nebo instalujeme pouzdra pro posuvné dveře zajíždějící do příčky od výrobce ECLISSE.
Ke konečné úpravě interiéru dodáváme a montujeme nábytek na míru, který vyrábíme z LTD dřevotřísek, MDF desek a také z masivního dřeva nebo přírodní dýhy. Tyto materiály vhodně doplňujeme moderními prvky pro atraktivní a funkční interiér moderního typu. Do kuchyňských linek dodáváme a montujeme elektrospotřebiče renomovaných firem. Rovněž zajišťujeme gastro zařízení pro vybavení restaurací a barů.
Naše interiéry se snažíme realizovat tak, aby byly atraktivní, funkční, moderní a hlavně jiné než ty ostatní.


Thumbnail Image Table