Kuchyně a nábytek na míru
Kuchyňské linky dodáváme na klíč včetně interiérových prací, které doplňují komplexní dodávky moderních kuchyňských linek. Kuchyňské linky vyrábíme z LTD dřevotřísek, MDF desek, masivního dřeva nebo přírodní dýhy.


Zajišťujeme vyměření prostoru u zákazníka, poradenskou službu při výběru materiálů vhodných do konkrétních prostor a konečný návrh včetně barevných náhledů. K výběru máme širokou nabídku dvířek z MDF materiálů potažených fólií imitující přírodní materiály.


K moderním kuchyním patří moderní prvky. Jedním z nich jsou nerezové rámečky dvířek, které vytvářejí v kombinaci s klasickými materiály moderní design dnešní kuchyně, taktéž nerezové doplňky, drátěné programy, úchytky, rozličné druhy posuvů zásuvek, sortery, kování, drtiče odpadů apod. To vše doplňuje kuchyňské linky tak, aby vyhovovaly dnešním vysokým nárokům na moderní bydlení.


Kuchyně na klíč, to není jenom výroba a montáž nábytku, ale jsou to také interiérové práce, které je třeba udělat, aby mohla kuchyň stát v odpovídajícím prostředí. Jsme schopni připravit prostor kuchyně stavebně - vytvořit, pokud je to nutné, SDK nebo porobetonové příčky, přeložit nebo udělat nové rozvody vody, upravit plynoinstalaci, provést rekonstrukci elektroinstalace. Ta je převážně nutná vzhledem k potřebné kapacitě jističů pro bezproblémové zapojení elektrospotřebičů.


Pokládáme podlahové krytiny, obkládáme prostor mezi skříněmi vhodným obkladovým materiálem. Dodáváme moderní a kvalitní svítidla.